samedi 14 mars 2015

Upisati Akademiju likovnih umjetnosti ili ne?

Pozdrav!

Evo, imam 16 godina i idem u opcu gimnaziju. Drugi sam razred i vec mi je razmisljanje o fakultetu preraslo u cjelodnevnu naviku.

Moj najdrazi hobi mi je oduvijek bilo crtanje i smisljanje prica. Zadnje dvije godine razmisljam o tome kako bi bilo kad bi isla na ALU poslije srednje, a najvise me brine sto bih radila poslije.

Zanimaju me ilustracija, animacija i stripovi. Imam nekoliko ideja sto bi zeljela postici sa tim, ali sve su to nekakve mutne skice napravljene na temu o kojoj nemam pojima.

Sto sve mogu raditi nakon sto zavrsim animaciju i nove medije na ALU-u? Mogu li kao animator imati relativno dobar posao? Zanimaju me i iskustva sa ALU-a i price kako je tko upao ili nije, pa mu to (ni)je sad drago...

Evo stvarno bi mi dobro dosli vasi savjeti i pomoc.





Upisati Akademiju likovnih umjetnosti ili ne?

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire