samedi 14 mars 2015

Koja bolnica u ZG

Molim Vas, kasnije obrisite post jer ne znam jel spada ili ne ovdje.

Imam vazno pitanje. Dakle, moj necak od dva mjeseca starosti je trenutno u Os u bolnici. Napravili su sve pretrage koje su mislili i nista ne pronalaze. On svako malo ima temperaturu koja ni od antb ne prolazi. Krvna slika, hemoglobin los. Testirali su ga, na kako oni kazu, 4 vrste virusa i 4 vrste bakterija, za drugo nemaju reagense, ovo je sve negativno. Nisam u potpusnosti upoznata sa situacijom i ne znam detalje, u inozemstvu sam. Zelim samo pomoci bratu. Dakle, moje pitanje gdje u Zg da ga vode na daljnje pretrage? Koja bolnica? Doktor, bilo sta...Molim vas savjete. Hvala





Koja bolnica u ZG

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire