Znači, banana sam sa razlogom da sam "klon nicka pod banom",
što nisam.
Kako dokazati?
Kome dokazati?
Može li netko od odgovornih to provjeriti i ispraviti?
posebno zato jer vidim da ne izlazi-nikad.
što nisam.
Kako dokazati?
Kome dokazati?
Može li netko od odgovornih to provjeriti i ispraviti?
posebno zato jer vidim da ne izlazi-nikad.
kako i kome dokazati da nisam klon nicka pod banom?
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire