Maxi skuter, Piaggio X9 Evolution, 2004. god.,
Rješenje za problem…!? Sjedalo nije moguće otključati i podignuti, da se odvoji kofer i da se dođe do akumulatora koji nije u funkciji (ispražnjen), iz već
spomenutog razloga (nema struju). Kako za otključavanje sjedala polugom na sajlu , na mehanički način, sve ove godine do sada nije bilo potrebe, ista (sajla) je zaštopana u bužiru te ni ona nije u funkciji.
Pitanje - Kako podignuti sjedalo?
Rješenje za problem…!? Sjedalo nije moguće otključati i podignuti, da se odvoji kofer i da se dođe do akumulatora koji nije u funkciji (ispražnjen), iz već
spomenutog razloga (nema struju). Kako za otključavanje sjedala polugom na sajlu , na mehanički način, sve ove godine do sada nije bilo potrebe, ista (sajla) je zaštopana u bužiru te ni ona nije u funkciji.
Pitanje - Kako podignuti sjedalo?
Piaggio x9 problem sjedalo
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire