lundi 16 mars 2015

Piaggio x9 problem sjedalo

Maxi skuter, Piaggio X9 Evolution, 2004. god.,

Rješenje za problem…!? Sjedalo nije moguće otključati i podignuti, da se odvoji kofer i da se dođe do akumulatora koji nije u funkciji (ispražnjen), iz već

spomenutog razloga (nema struju). Kako za otključavanje sjedala polugom na sajlu , na mehanički način, sve ove godine do sada nije bilo potrebe, ista (sajla) je zaštopana u bužiru te ni ona nije u funkciji.

Pitanje - Kako podignuti sjedalo?





Piaggio x9 problem sjedalo

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire