Bok!
Imam zemlju u Kastelima i zelio bih napraviti busotinu za vodu. ne znam kako sve to funkcionira, niti nekoga tko se time bavi. pa bih bio zahvalan za bilo kakvi savjet.
naime, radi se o zemlji na padimana Kozjaka, na cca 350m/nm. tlo je, ka i svugdje u kastelanskom bazenu, lapor. a busotina bi bila namijenjena za pice i navodnjavanje u manjem opsegu (takav je cilj, nadam se da ce se tako i realizirati...)
zanima me kolika bi bila cijena busenja, tko se time bavi, koji bi vasi savjeti bili za promjer cijevi, pumpu... obzirom da se voda najvj nece nac na dubini manjoj od 30-ak m, pretpostavljam...
Hvala za savjete!
Imam zemlju u Kastelima i zelio bih napraviti busotinu za vodu. ne znam kako sve to funkcionira, niti nekoga tko se time bavi. pa bih bio zahvalan za bilo kakvi savjet.
naime, radi se o zemlji na padimana Kozjaka, na cca 350m/nm. tlo je, ka i svugdje u kastelanskom bazenu, lapor. a busotina bi bila namijenjena za pice i navodnjavanje u manjem opsegu (takav je cilj, nadam se da ce se tako i realizirati...)
zanima me kolika bi bila cijena busenja, tko se time bavi, koji bi vasi savjeti bili za promjer cijevi, pumpu... obzirom da se voda najvj nece nac na dubini manjoj od 30-ak m, pretpostavljam...
Hvala za savjete!
Bušotina za vodu Kaštela
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire