Pozdrav,
Ovako prodajem Iphone 4S bijeli,stanje je 9,8/10. Zakljucan na T-mobile mrezu, star je 2 godine i nema garanciju. Uz njega se dobije sve sto ide znaci slusalice,punjac i kutija.
Na mobitelu stvarno sve odlicno funkcionira,nimalo ne stekaju ni power ni home button. Mobitel je stvarno u vrhunskom stanju samo mozete u ovom oglasu ispod na linku pogledat da ima crticu stvarno skoro nevidljivu na sebi.
Zadnja cijena bila bi 1450kn jer stvarno mi se zuri sa novcima (narucio Galaxy note pa treba platit). Primoredaja Istra sto bi bilo najbolje,ali moze i postom.
Slike na oglasu : http://ift.tt/1mvtAHu
Ovako prodajem Iphone 4S bijeli,stanje je 9,8/10. Zakljucan na T-mobile mrezu, star je 2 godine i nema garanciju. Uz njega se dobije sve sto ide znaci slusalice,punjac i kutija.
Na mobitelu stvarno sve odlicno funkcionira,nimalo ne stekaju ni power ni home button. Mobitel je stvarno u vrhunskom stanju samo mozete u ovom oglasu ispod na linku pogledat da ima crticu stvarno skoro nevidljivu na sebi.
Zadnja cijena bila bi 1450kn jer stvarno mi se zuri sa novcima (narucio Galaxy note pa treba platit). Primoredaja Istra sto bi bilo najbolje,ali moze i postom.
Slike na oglasu : http://ift.tt/1mvtAHu
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire