poštovanje! Radim za mali novac pa sam odlucila nesto zaradjivati preko ugovora o djelu. Zanima me,molim vas ako netko zna,ako mi novac za ugovor o djelu sjeda na ziro racun,oporezuje li se taj novac? I takodjer, molim vas, ako zaradjujem manje od 50 000 godisnje,moram li imati svoju poreznu karticu ili mogu biti prijavljena na oca? Hvala i pozdrav!
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire