Često čujem od prijateljica i kolegica kako se osjećaju razočarane,usamljene, ignorirane od strane svojih partnera.
Međutim, ja primijetim da su upravo one te koje su stalno nečim nezadovoljne, koje ustrajavaju do bola u svojim nekim zamišljenim glupostima i tako stvarajući jednu nestabilnu i nezdravu atmosferu obiteljskog doma ....
Da li su žene te koje svojim neobuzdanim emocijama uništavaju iskrene i kvalitetne odnose sa svojim partnerima?
Međutim, ja primijetim da su upravo one te koje su stalno nečim nezadovoljne, koje ustrajavaju do bola u svojim nekim zamišljenim glupostima i tako stvarajući jednu nestabilnu i nezdravu atmosferu obiteljskog doma ....
Da li su žene te koje svojim neobuzdanim emocijama uništavaju iskrene i kvalitetne odnose sa svojim partnerima?
Ženin pravi poziv je stvaranje mjesta ljubavi i radosti!
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire