jeudi 12 mars 2015

Radio i usb

Pozdrav ekipa,



dakle imam renault megane generation 2010. godište. I na moju veliku žalost nemam mogućnost da slušam glazbu tako da gurnem usb, već samo cd :bonk: . Zanima me postoji li neka mogućnost da se nekako napravi da mogu slušati i preko usba, naravno da to ne uključuje da ovaj radio bacim van i kupim novi koji podržava usb.



Hvala na vašem vremenu!



Lijepi pozdrav :klap:





Radio i usb

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire