Pozdrav ekipa,
dakle imam renault megane generation 2010. godište. I na moju veliku žalost nemam mogućnost da slušam glazbu tako da gurnem usb, već samo cd :bonk: . Zanima me postoji li neka mogućnost da se nekako napravi da mogu slušati i preko usba, naravno da to ne uključuje da ovaj radio bacim van i kupim novi koji podržava usb.
Hvala na vašem vremenu!
Lijepi pozdrav :klap:
dakle imam renault megane generation 2010. godište. I na moju veliku žalost nemam mogućnost da slušam glazbu tako da gurnem usb, već samo cd :bonk: . Zanima me postoji li neka mogućnost da se nekako napravi da mogu slušati i preko usba, naravno da to ne uključuje da ovaj radio bacim van i kupim novi koji podržava usb.
Hvala na vašem vremenu!
Lijepi pozdrav :klap:
Radio i usb
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire