vendredi 13 mars 2015

Licence_programi_upit?

Evo, pitanje ide ovako...možda glupo nekima, al ja se ne razumin u ovo toliko. Svaki odgovor dobrodosao :)



Danas ministarstvo plaća fakultetima licence za određene programe, oviso o potrebama fakulteta ili fakultet sam financira.

Puno korisnika ima piratske programe na svojim računalima, a pogotovo studentska populacija.



Ukoliko se studenti unutar prostorija fakulteta, na svojim računalima koriste internetom fakulteta, je li moguće da fakultetu dođe kakva naplata za korištenje ilegalnih programa iako nisu računala u vlasništvu fakulteta, jer nema plaćene licence.... kako to uopće ide?





Licence_programi_upit?

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire