Evo, pitanje ide ovako...možda glupo nekima, al ja se ne razumin u ovo toliko. Svaki odgovor dobrodosao :)
Danas ministarstvo plaća fakultetima licence za određene programe, oviso o potrebama fakulteta ili fakultet sam financira.
Puno korisnika ima piratske programe na svojim računalima, a pogotovo studentska populacija.
Ukoliko se studenti unutar prostorija fakulteta, na svojim računalima koriste internetom fakulteta, je li moguće da fakultetu dođe kakva naplata za korištenje ilegalnih programa iako nisu računala u vlasništvu fakulteta, jer nema plaćene licence.... kako to uopće ide?
Danas ministarstvo plaća fakultetima licence za određene programe, oviso o potrebama fakulteta ili fakultet sam financira.
Puno korisnika ima piratske programe na svojim računalima, a pogotovo studentska populacija.
Ukoliko se studenti unutar prostorija fakulteta, na svojim računalima koriste internetom fakulteta, je li moguće da fakultetu dođe kakva naplata za korištenje ilegalnih programa iako nisu računala u vlasništvu fakulteta, jer nema plaćene licence.... kako to uopće ide?
Licence_programi_upit?
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire