vendredi 13 mars 2015

Emulator za Play Station 1

Pozdrav svima,imam pitanje u vezi emulatora za igranje ps1 igara na compu.

Probao sam ih nekoliko kao na primjer psx i epsxe,cak i onaj zadnji(mislim da je 1.9.24) i muku mucim s podesavanjem grafike i pluginova. Uspio sam pokrenuti nekoliko igara ali u nekim igricama me zeza grafika,puca zvuk,nekad zatrza i nikako nemogu podesiti da sve stima kako treba. Nisam htio zamarati pitanjima ovdje ali sve sam pokusavao....razne verzije emulatora,pete`s pluginove sam sve probao i dalje imam problema sa dobrom video konfiguracijom. Imam laptop hp,windows 7 ultimate,service pack 1,procesor je AMD E1-1500 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.48 Ghz

Rama ima 4,00 GB,

32-bit Operating System

Znaci integrirana je graficka,laptop ne podrzava 7-icu nego 8 ali uspio svejedno staviti 7-icu.

Vjerovatno mi je slab laptop ili treba dotatno podesiti pluginove ili video,zato molim nekoga tko se kuzi bolje od mene da mi objasni u cemu je problem. Koji emulator da skinem,koji plugin i kako ga rucno najbolje podesiti na ovu perfomansu? Takodjer koji bios stavit ili ako netko zna emulator koji kod sebe vec ima biose i pluginove? Unaprijed zahvaljujem i molim za pomoc jer dva dana vec prckam i podesavam grafiku i samo gore bude :)





Emulator za Play Station 1

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire