Čestitam novoizabranoj predsjednici Republike Hrvatske, Kolindi Grabar Kitarovic.
Bez obzira na sve, male iskrice, žustru raspravu sa forumašima kroz ove zadnje mjesece na forumu, demokraciju i volju naroda treba poštivati. Birači su odlučili.
Moderatori, možete mi lupiti ban na ovaj račun zbog izgubljene oklade.
Nisam niti ću ikada bježati od oklade.
Zdravi i veseli bili u životu, neovisno o političkim neslaganjima svako vam dobro.
nhf...
lp
Bez obzira na sve, male iskrice, žustru raspravu sa forumašima kroz ove zadnje mjesece na forumu, demokraciju i volju naroda treba poštivati. Birači su odlučili.
Moderatori, možete mi lupiti ban na ovaj račun zbog izgubljene oklade.
Nisam niti ću ikada bježati od oklade.
Zdravi i veseli bili u životu, neovisno o političkim neslaganjima svako vam dobro.
nhf...
lp
Čestitam
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire