dimanche 11 janvier 2015

Čestitam

Čestitam novoizabranoj predsjednici Republike Hrvatske, Kolindi Grabar Kitarovic.



Bez obzira na sve, male iskrice, žustru raspravu sa forumašima kroz ove zadnje mjesece na forumu, demokraciju i volju naroda treba poštivati. Birači su odlučili.



Moderatori, možete mi lupiti ban na ovaj račun zbog izgubljene oklade.

Nisam niti ću ikada bježati od oklade.



Zdravi i veseli bili u životu, neovisno o političkim neslaganjima svako vam dobro.

nhf...

lp





Čestitam

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire