dimanche 11 janvier 2015

BMW M3 E30

Dobar dan,dakle kupio sam BMW E30 (kockicu) ali mašina je neispravna dakle htio bi staviti u nega neki V8 ili M50B25 dali znate koji bi bolje pasao?I di bi mogao kupiti novu mašinu?

:D





BMW M3 E30

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire