Ee ovako ova tema bi bila namjenjena raspravi i djeljenju mišljenja o starim markama automobila tipa tamića,dajca,stojadina,tristaća,trabanta,imv-a,zastave 850,fapa,hanomaga,a možemo i tomose uzeti u obzir.
Temu sam postavio ovdje,a ne na automobile jer znam da tamo neće biti interesa tamo svi furaju nove marke V6,8 šta ti ja znam pa ćemo vidjeti ima li interesa ovdje.Naravno sve bi trebalo potkrijepiti slikama.
Temu sam postavio ovdje,a ne na automobile jer znam da tamo neće biti interesa tamo svi furaju nove marke V6,8 šta ti ja znam pa ćemo vidjeti ima li interesa ovdje.Naravno sve bi trebalo potkrijepiti slikama.
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire