Postoji jedan neobićni egzorcist Bob Larson.On se obogatio sa svojim metodama istjerivanja demona iz drugih ljudi.Upišete li u Youtube njegovo ime,vidjet če te puno clipova u kojima on isztjeruje demone iz ljudi i ne znam dali je to odglumljeno ili ne, ali mene zanima jendo pitanje:Ako to nije glumljeno, kako je onda moguće da se Lucifer i ostali demoni baš uvijek među svim ljudima na svijetu nađu baš u onima koje on "egzorizira"?
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire