mercredi 7 janvier 2015

pretplatnik

Ne prenosim raspravu no očigledno se pojavio još jedan pravednik koji mi nanosi štetu. Nadam se kako će se očitovati oko brisnanja vrlo suvislih postova. A sve ljubitelje lijepe riječi Hitrec Hrvoja ..jesti li ga čuli ikada kao priča.



u vezi kartona može i za interpunkcije i tako je žalosno što se radi na toj temi da pobrišu post forumaša koji tvrdi kako ja lažem i bježim pa nakon što mu postavim moje postove sa vremenima pojašnjava da moderatori brišu te postove. Ne samo da ne prolaze činjenice ne prolaze niti šale sa gorkom istinom.



E da Kočić živ.



ugodno i molim te Fran Krsto ne briši moje postove, svaki put udjeli 45 i neću se nitijednom požaliti na tebe. Također ni listu mojih besmislica više ne briši ... dokaz o tome imaš na temi Tuđman Franje i samson_vk ... može i tamo za slikovnicu.



eto tulike najte kaj zamerit, sem dudek





pretplatnik

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire