jeudi 8 janvier 2015

Molio bih za pomoć!

Ovako..Ima jedna cura koja me voli već godinu dana.I cijelo vrijeme me je zavlačila da idemo van i tako to.Ja je nisam baš doživljavao, ali prije 5-6 mjeseci smo si postali dobri i sve to.Počela mi se sviđati prije otprilike dva-tri mjeseca, i ja sam joj to priznao, i rekla je: "Ja bih željela da ostanemo samo prijatelji"nisam razumio zašto i bio sam dosta razočaran.I onda smo se kasnije još više zbližili i rekla je kao da smo se "zbarili" kako me voli i sve to.Bio sam presretan.No sada opet to govori kao da želi da samo ostanemo prijatelji a jedna prijateljica mi je rekla da joj je ona rekla da me više ne voli...A meni je rekla da me voli.Zašto mi je to napravila?Što da radim da popričam s njom ili? :504:





Molio bih za pomoć!

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire