jeudi 8 janvier 2015

Kupovina nekretnine za strane srzavljane-molim za pomoc

Bok!



Ja sam drzavljanka svicarske i zelim kupiti stan u hrvatskoj, tocnije u dubrovniku.

Vec sam gledala na internetu par stana koji bi mi mozda mogli odgovarati.



Ali tu vec nastaje Problem, neznam na sto paziti ? Gledam koja mi lokacija odgovara. Pa dalje ne znam ako se obratim toj agenciji za nekretnine-

jeli oni uzimaju proviziju i kako? jel ikako ne kupim stan in moram platit?



Molim za jedan mali uput....

Unaprijed hvala!





Kupovina nekretnine za strane srzavljane-molim za pomoc

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire