Bok!
Ja sam drzavljanka svicarske i zelim kupiti stan u hrvatskoj, tocnije u dubrovniku.
Vec sam gledala na internetu par stana koji bi mi mozda mogli odgovarati.
Ali tu vec nastaje Problem, neznam na sto paziti ? Gledam koja mi lokacija odgovara. Pa dalje ne znam ako se obratim toj agenciji za nekretnine-
jeli oni uzimaju proviziju i kako? jel ikako ne kupim stan in moram platit?
Molim za jedan mali uput....
Unaprijed hvala!
Ja sam drzavljanka svicarske i zelim kupiti stan u hrvatskoj, tocnije u dubrovniku.
Vec sam gledala na internetu par stana koji bi mi mozda mogli odgovarati.
Ali tu vec nastaje Problem, neznam na sto paziti ? Gledam koja mi lokacija odgovara. Pa dalje ne znam ako se obratim toj agenciji za nekretnine-
jeli oni uzimaju proviziju i kako? jel ikako ne kupim stan in moram platit?
Molim za jedan mali uput....
Unaprijed hvala!
Kupovina nekretnine za strane srzavljane-molim za pomoc
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire