Proklet dan kad sam kupio Saxa. Najgora moguca rupa bez dna... Takvo s**nje od auta,nema sta se nije pokvarilo.
Prodao sam ga s gubitkom,skupio neke pare,i krecem u lov
Auto mora biti diesel ili plin
potrosnje oko 65kn/100kn
pozeljno s 5vrata ili karavan
cjena je max 2000€
obavezna je provjera u servisu i STP-u
ovo su primjeri koji upadaju u obzir:
http://ift.tt/1pGiLnV
velika,atest,duga reg,postena oprema. Potrosnja plina?
ili
http://ift.tt/1fnSveS
http://ift.tt/1fnStUm
http://ift.tt/1fnSveY
http://ift.tt/1fnSuaI
najobicniji diesel,niska potrosnja
http://ift.tt/1fnSuaN
ljimuzin sumnjivo niske cjene
http://ift.tt/1fnSvvj
po meni najidealniji
http://ift.tt/1fnSuaT
ili ovaj,jos bolje
http://ift.tt/1fnSvvn
navodno nije neka sreca od motora,i trosi oko 7.5l?
http://ift.tt/1fnSuaW
preniska cjena,neki preprodavac
http://ift.tt/1fnSurc
http://ift.tt/1fnSure
http://ift.tt/1pGiLED
http://ift.tt/1pGiNfJ
http://ift.tt/1pGiNw1
odrzavanje,potrosnja??
ili ove preregat
http://ift.tt/1pGiNw8
http://ift.tt/1fnSw2g
http://ift.tt/1fnSw2m
kao sto vidite,ima svega i svasta :)
koji bi se realno najvise isplatio?
cijenim svako misljenje i savjet
Prodao sam ga s gubitkom,skupio neke pare,i krecem u lov
Auto mora biti diesel ili plin
potrosnje oko 65kn/100kn
pozeljno s 5vrata ili karavan
cjena je max 2000€
obavezna je provjera u servisu i STP-u
ovo su primjeri koji upadaju u obzir:
http://ift.tt/1pGiLnV
velika,atest,duga reg,postena oprema. Potrosnja plina?
ili
http://ift.tt/1fnSveS
http://ift.tt/1fnStUm
http://ift.tt/1fnSveY
http://ift.tt/1fnSuaI
najobicniji diesel,niska potrosnja
http://ift.tt/1fnSuaN
ljimuzin sumnjivo niske cjene
http://ift.tt/1fnSvvj
po meni najidealniji
http://ift.tt/1fnSuaT
ili ovaj,jos bolje
http://ift.tt/1fnSvvn
navodno nije neka sreca od motora,i trosi oko 7.5l?
http://ift.tt/1fnSuaW
preniska cjena,neki preprodavac
http://ift.tt/1fnSurc
http://ift.tt/1fnSure
http://ift.tt/1pGiLED
http://ift.tt/1pGiNfJ
http://ift.tt/1pGiNw1
odrzavanje,potrosnja??
ili ove preregat
http://ift.tt/1pGiNw8
http://ift.tt/1fnSw2g
http://ift.tt/1fnSw2m
kao sto vidite,ima svega i svasta :)
koji bi se realno najvise isplatio?
cijenim svako misljenje i savjet
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire