mardi 1 avril 2014

Pomozite Jozi da kupi auto,a ne kramu

Proklet dan kad sam kupio Saxa. Najgora moguca rupa bez dna... Takvo s**nje od auta,nema sta se nije pokvarilo.

Prodao sam ga s gubitkom,skupio neke pare,i krecem u lov

Auto mora biti diesel ili plin

potrosnje oko 65kn/100kn

pozeljno s 5vrata ili karavan

cjena je max 2000€

obavezna je provjera u servisu i STP-u

ovo su primjeri koji upadaju u obzir:

http://ift.tt/1pGiLnV

velika,atest,duga reg,postena oprema. Potrosnja plina?

ili

http://ift.tt/1fnSveS



http://ift.tt/1fnStUm

http://ift.tt/1fnSveY

http://ift.tt/1fnSuaI

najobicniji diesel,niska potrosnja

http://ift.tt/1fnSuaN

ljimuzin sumnjivo niske cjene



http://ift.tt/1fnSvvj

po meni najidealniji

http://ift.tt/1fnSuaT

ili ovaj,jos bolje



http://ift.tt/1fnSvvn

navodno nije neka sreca od motora,i trosi oko 7.5l?



http://ift.tt/1fnSuaW

preniska cjena,neki preprodavac



http://ift.tt/1fnSurc

http://ift.tt/1fnSure

http://ift.tt/1pGiLED

http://ift.tt/1pGiNfJ



http://ift.tt/1pGiNw1

odrzavanje,potrosnja??



ili ove preregat

http://ift.tt/1pGiNw8

http://ift.tt/1fnSw2g

http://ift.tt/1fnSw2m



kao sto vidite,ima svega i svasta :)

koji bi se realno najvise isplatio?

cijenim svako misljenje i savjet




Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire