mardi 1 avril 2014

P: LG G2 Bijeli 2400kn

Mobitel je kupljen u Austriji, otvoren je za sve mreze, stanje 10/10...cijena je fiksna i bez zamjena!

Kontakt preko privata jer sam do subote u Austriji.... SMS ili Viber na Austrijski broj: +436889098758 Preuzimanje moguce u Rijeci u subotu 05.04. poslijepodne....

Cijena je niza jer sam papire negdje zagubio.

Pitat cu dali mi mogu dati kopiju ali za sada stvari stoje tako kako jesu...Cijena je za: uredjaj, kutiju, sva oprema koja je uz njega + bijela torbica + 2x folija za ekran...jedna mat i jedna obicna.




Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire