http://ift.tt/1frKndd
Nakon ato sam procitao ovaj clanak palo mi jedno pitanje na pamet, da li profesor ima po zakonu pravo uzeti neciji mobitel ili bilo sto drugo, te onda po njemu kopati po privatnim porukama, meni se ovako kao lajku cini da bas i nema :ne zna: da li taj student ima sada pravo tuziti profesora i fakultet, za oduzimanje imovine, kopanje po njegovim privatnim stvarima, pustimo na stranu sto je moralno i pravedno, mene zanima cisto sto zakon kaze
Nakon ato sam procitao ovaj clanak palo mi jedno pitanje na pamet, da li profesor ima po zakonu pravo uzeti neciji mobitel ili bilo sto drugo, te onda po njemu kopati po privatnim porukama, meni se ovako kao lajku cini da bas i nema :ne zna: da li taj student ima sada pravo tuziti profesora i fakultet, za oduzimanje imovine, kopanje po njegovim privatnim stvarima, pustimo na stranu sto je moralno i pravedno, mene zanima cisto sto zakon kaze
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire