mardi 1 avril 2014

Odstranjivanje kondiloma

Pozdrav !



Prije par tjedana osjetila sam sitne bradavice na dodir na velikim stidnim usnama. Nisam se previše zabrinjavala jer su mi djelovale kao obične bradavice . Tih dana trebala sam dobiti menstruaciju no ipak je kasnila 8 dana što kod mene nije tako često. Zakazala sam preglede ali nisam ga mogla obaviti jer sam prokrvarila , sad kako je menga završila primijetila sam kako mi je ulaz rodnice hrapav i nakon što sam se detaljno pregledala vidim dosta tih bradavica.



Sad dok čekam pregled kod ginekologa odlučila sam tretirati propolisom i radit na imunitetu.



Prema sve mislim da ću morati na uklanjanje a nema novca za privatne klinike pa me zanima gdje u Zagrebu vrše otklanjanje preko HZZO ukoliko mi sama ginekologica ne odluči sama uklonit kondilome.



Bilo kakvi savjeti , preporuke, iskustva su dobro došla jer sam zbilja prestrašena. Sigurna sam kako su kondilomi došli od bivšeg dečka . S njim sam prekinula početkom 2 mj i od tada ni nema odnos , razlog prekida bila je nevjera.



I eto nakon sveg tog stresa pao mi je imunitet i još sam ovo dobila ...... Zato ljudi pomoć želim što prije riješiti cijelu situaciji ....




Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire