Pozdrav !
Prije par tjedana osjetila sam sitne bradavice na dodir na velikim stidnim usnama. Nisam se previše zabrinjavala jer su mi djelovale kao obične bradavice . Tih dana trebala sam dobiti menstruaciju no ipak je kasnila 8 dana što kod mene nije tako često. Zakazala sam preglede ali nisam ga mogla obaviti jer sam prokrvarila , sad kako je menga završila primijetila sam kako mi je ulaz rodnice hrapav i nakon što sam se detaljno pregledala vidim dosta tih bradavica.
Sad dok čekam pregled kod ginekologa odlučila sam tretirati propolisom i radit na imunitetu.
Prema sve mislim da ću morati na uklanjanje a nema novca za privatne klinike pa me zanima gdje u Zagrebu vrše otklanjanje preko HZZO ukoliko mi sama ginekologica ne odluči sama uklonit kondilome.
Bilo kakvi savjeti , preporuke, iskustva su dobro došla jer sam zbilja prestrašena. Sigurna sam kako su kondilomi došli od bivšeg dečka . S njim sam prekinula početkom 2 mj i od tada ni nema odnos , razlog prekida bila je nevjera.
I eto nakon sveg tog stresa pao mi je imunitet i još sam ovo dobila ...... Zato ljudi pomoć želim što prije riješiti cijelu situaciji ....
Prije par tjedana osjetila sam sitne bradavice na dodir na velikim stidnim usnama. Nisam se previše zabrinjavala jer su mi djelovale kao obične bradavice . Tih dana trebala sam dobiti menstruaciju no ipak je kasnila 8 dana što kod mene nije tako često. Zakazala sam preglede ali nisam ga mogla obaviti jer sam prokrvarila , sad kako je menga završila primijetila sam kako mi je ulaz rodnice hrapav i nakon što sam se detaljno pregledala vidim dosta tih bradavica.
Sad dok čekam pregled kod ginekologa odlučila sam tretirati propolisom i radit na imunitetu.
Prema sve mislim da ću morati na uklanjanje a nema novca za privatne klinike pa me zanima gdje u Zagrebu vrše otklanjanje preko HZZO ukoliko mi sama ginekologica ne odluči sama uklonit kondilome.
Bilo kakvi savjeti , preporuke, iskustva su dobro došla jer sam zbilja prestrašena. Sigurna sam kako su kondilomi došli od bivšeg dečka . S njim sam prekinula početkom 2 mj i od tada ni nema odnos , razlog prekida bila je nevjera.
I eto nakon sveg tog stresa pao mi je imunitet i još sam ovo dobila ...... Zato ljudi pomoć želim što prije riješiti cijelu situaciji ....
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire