Pozdrav,
Kupio sam si Einhell frezu sto je ista kao i npr Hurricane iz Bauhaus-a one od 1500-1600 kuna kaj ima onaj mali kotacic naprijed.
Slozio ja frezu, stavio onaj odostraga granicnik na pola (srednja rupa) upalio i ona se samo ukopava, ne ide naprijed sama a onaj naprijed kotacic vise odmaze nego pomaze jer je malo potonuo u zemlju kada se ova ukopavala pa kao da brani da freza krene. A i pitanje je da li bi krenula jer je iskopala lijepu rupu :)
Kak vi delate s time?
Kupio sam si Einhell frezu sto je ista kao i npr Hurricane iz Bauhaus-a one od 1500-1600 kuna kaj ima onaj mali kotacic naprijed.
Slozio ja frezu, stavio onaj odostraga granicnik na pola (srednja rupa) upalio i ona se samo ukopava, ne ide naprijed sama a onaj naprijed kotacic vise odmaze nego pomaze jer je malo potonuo u zemlju kada se ova ukopavala pa kao da brani da freza krene. A i pitanje je da li bi krenula jer je iskopala lijepu rupu :)
Kak vi delate s time?
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire