mardi 1 avril 2014

Folijarno/zalijevanje - prihranjivanje biljaka

Dali koristite folijarno prihranjivanje biljaka za povrće, voćne sadnice, vinograd i cvijeće za bolji rast biljaka ?



Ako da, koje to preparate koristite ?

Pitam, jer kad sam svratio u vrtni centar tamo sam svašta naletio, a ne znam što je od toga dobro/loše od tih preparata da nebude bio novac bačen u vijetar i možda štetno za ljudsko zdravlje.




Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire