E ovako, 21 mi je godina, imam, odnosno imao sam curu kojoj je 19...Nismo u nekim baš godinama za zrelu vezu ali tako je izgledala. Da ne duljim pa evo: U vezi smo preko 3 godine, ispočetka nisam to smatrao ozbiljno tako da sam je bio prevario, kad god bi se skoro posvađali otišao bi se naci sa tom drugom curom(i nije klasična prevara) jer smo posvađani ali eto. Ta prevara je bila na sistemu poljubaca i gluposti, ništa više od toga. Međutim jednog dana cura mi je saznala za nju i tu je nastao problem, nakon toga sam uvidio da ova rospija joj nije ni blizu, i trudio sam se to ispraviti. I na kraju sam i uspio, uvjerio sam je da se pomirimo, i jesmo. Ali od tada se sve promijenilo, ona mene voli ali kao da ne želi to pokazivati. Zadnjih godinu i pol smo vječno zajedno, i ne odvajamo se skoro cijeli dan(osim kad sam na predavanju). Nije meni to mrsko ali je veliko opterećenje, ljubomorna je puno, i ne vjeruje mi više, pa sve više izbjegavam ici i sa prijateljima i igdje bez nje, tako da sam izgubio dosta poznanika i prijatelja. Uz to sam radio sve moguće i nemoguće stvari da vratim to povjerenje, stalno sam titrao oko nje, sve joj ugođavao volio je neizmjerno međutim to više nije to, kao da joj to nije dovoljno. Sve joj prijateljice govore kako bi voljele imati nekoga kao što sam ja, iako znaju da sam je bio prevario. Promijenio sam se baš puno, neznam više šta da napravim, ali ona to ne želi vidjeti, ponaša se prema meni ružno, rijetko kada se sjeti iz cista mira da me zagrli, poljubi, da mi kaže da me voli. Daleko od toga da ona meni ne kaže nikad da me voli, da mi pokloni neki znak pažnje, da se mazimo i tako, ali većinom to bude forsirane sa moje strane pa se i ona tome prikloni. Jednostavno se osjećam kao da sam u jednosmjernoj ulici, pružam joj puno ljubavi jer zelim ispraviti ono sta sam napravio ali kao da ništa ne radim. Također je veliki problem šta su me zavoljeli njezini svi, kao i nju moji, od roditelja do sve rodbine, postala je dio mene, dio nas.
Prekinuli smo danas, rekao sam joj sve šta me muci, da mi se ne sviđa kako se odnosi prema meni, kako više nemogu tako, trpim to vec godinu i pol. Ona je rekla kao i uvijek kako ne može ona jednostavno izbrisati ono od prije, i kakav sam ja bio.
Može savjet i muški i ženski, jesam li napravio dobru stvar, jednostavno nemogu više, neda mi se više dokazivati, iako je volim neeeizmjerno, nisam više znao šta da radim...
Prekinuli smo danas, rekao sam joj sve šta me muci, da mi se ne sviđa kako se odnosi prema meni, kako više nemogu tako, trpim to vec godinu i pol. Ona je rekla kao i uvijek kako ne može ona jednostavno izbrisati ono od prije, i kakav sam ja bio.
Može savjet i muški i ženski, jesam li napravio dobru stvar, jednostavno nemogu više, neda mi se više dokazivati, iako je volim neeeizmjerno, nisam više znao šta da radim...
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire