jeudi 8 janvier 2015

žarulje?napon?quad

Jedna pomoć pošto sam slab električar..

Imama quad i užasna su svijetla na njemu..sijenila su loša i jako se slabo vidi..Odlučio sam kupit jače žarulje sa original sijenilom.Cree



E sad dolazim do problema dali cu te žarulje svijetlit punim naponom ili ne?

Jer akomulator koliko ja znam radi na 12.6v dok žarulje koje sam našao imaju raspon od 6-do 36 ili od 6-do 16.....dali postoi nekako da to svijetli u max sanzi ili?????



U prilog stavljam link od žarulja pa ako netko zna nešto više neka slobodno napiše

http://ift.tt/1yEVjz0

http://ift.tt/1yEViv9





žarulje?napon?quad

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire