Jedna pomoć pošto sam slab električar..
Imama quad i užasna su svijetla na njemu..sijenila su loša i jako se slabo vidi..Odlučio sam kupit jače žarulje sa original sijenilom.Cree
E sad dolazim do problema dali cu te žarulje svijetlit punim naponom ili ne?
Jer akomulator koliko ja znam radi na 12.6v dok žarulje koje sam našao imaju raspon od 6-do 36 ili od 6-do 16.....dali postoi nekako da to svijetli u max sanzi ili?????
U prilog stavljam link od žarulja pa ako netko zna nešto više neka slobodno napiše
http://ift.tt/1yEVjz0
http://ift.tt/1yEViv9
Imama quad i užasna su svijetla na njemu..sijenila su loša i jako se slabo vidi..Odlučio sam kupit jače žarulje sa original sijenilom.Cree
E sad dolazim do problema dali cu te žarulje svijetlit punim naponom ili ne?
Jer akomulator koliko ja znam radi na 12.6v dok žarulje koje sam našao imaju raspon od 6-do 36 ili od 6-do 16.....dali postoi nekako da to svijetli u max sanzi ili?????
U prilog stavljam link od žarulja pa ako netko zna nešto više neka slobodno napiše
http://ift.tt/1yEVjz0
http://ift.tt/1yEViv9
žarulje?napon?quad
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire