Ivan Sinčić me ugodno iznenadio i ljudi u njegovoj ekipi o ideji da izađemo iz EU.
Za gospodina Faragea iz Ujedinjenog Kraljevstva sam mislio da je čudak kada sam ga prvi put čuo, a sada sve više ima smisla što govori.
Kada mladi sugeriraju da treba prihvatiti da engleski jezik caruje svijetom pa tako i EU, komisionarka Androulla Vassiliou se ne slaže, i na fini način odbije taj prijedlog i zagovara za utopijsku ideju o jednakosti među svim jezicima i njegovanju.
Lijepo zvuči zar ne?
A to što Hrvat ne razumije što šefovi Juncker, Schulz i ostali govore WHO CARES
Da naučimo jezik vladara? Pa mi iz ove regije imamo povijest u kojoj nas PRISILJAVAJU da učimo njihov jezik.
Ajde otiđite sada na stranicu statistika EU
EUROSTAT
Da, tako je, engleski, francuski i njemački su zapravo jezici koji se njeguju u EU. I radi njemačkog i francuskkog ta službenica i plaćenica zagovara tu tezu o njegovanju više jezika, ne brine te se, boli nju briga za srpskohrvatski/hrvatski jezik.
Trebamo shvatiti da ne trebamo predati političku moć drugima da bi mogli putovati bez putovnice u drugim državama i možemo promijeniti pravila ako to želimo i ako to druge države žele.
Oni najbolji će uvijek moći raditi gdje god žele, sa ili bez unije.
Ali otvarati granice 500 mil. ljudi za Hrvatsku, ako Hrvatsku ikad dobro krene je ravno auto-uništenju.
Očito nisam humanist kad ne mislim na sve ljude svijeta ili Europe, ali mislim na svoje ulice i nek svako misli na svoje ulice i nema problema.
Nadam se da će Hrvati shvatit što su Britanci shvatili i da prestanete dopuštati medijima da vam toče misli u kojima vi čekate novac iz nekih fondova i živite u nekoj nadi, pa rekao sam već; nitko nam neće pomoći kao što ćemo mi sami sebi pomoći!
I nitko nam ne pomaže, ljudi samo odlaze iz Hrvatske, Bosne, Srbije, Crne Gore itd.
I nitko nas neće cijeniti ako nam je prosperitet SAMO U EU.
GDP tj. BDP je rastao ovoj državi do 2008.
Mogli smo i bez EU!
Jer ako se moraš družit s nekim ili biti u nekom klubu da uspiješ
ONDA SI JADAN
JADAN SI KAO ČOVJEK
I JADAN SI KAO DRŽAVA
DRUŠTVO
PLEME
Za izlazak iz ovakve Unije
ZA ili NE
Za gospodina Faragea iz Ujedinjenog Kraljevstva sam mislio da je čudak kada sam ga prvi put čuo, a sada sve više ima smisla što govori.
Kada mladi sugeriraju da treba prihvatiti da engleski jezik caruje svijetom pa tako i EU, komisionarka Androulla Vassiliou se ne slaže, i na fini način odbije taj prijedlog i zagovara za utopijsku ideju o jednakosti među svim jezicima i njegovanju.
Lijepo zvuči zar ne?
A to što Hrvat ne razumije što šefovi Juncker, Schulz i ostali govore WHO CARES
Da naučimo jezik vladara? Pa mi iz ove regije imamo povijest u kojoj nas PRISILJAVAJU da učimo njihov jezik.
Ajde otiđite sada na stranicu statistika EU
EUROSTAT
Da, tako je, engleski, francuski i njemački su zapravo jezici koji se njeguju u EU. I radi njemačkog i francuskkog ta službenica i plaćenica zagovara tu tezu o njegovanju više jezika, ne brine te se, boli nju briga za srpskohrvatski/hrvatski jezik.
Trebamo shvatiti da ne trebamo predati političku moć drugima da bi mogli putovati bez putovnice u drugim državama i možemo promijeniti pravila ako to želimo i ako to druge države žele.
Oni najbolji će uvijek moći raditi gdje god žele, sa ili bez unije.
Ali otvarati granice 500 mil. ljudi za Hrvatsku, ako Hrvatsku ikad dobro krene je ravno auto-uništenju.
Očito nisam humanist kad ne mislim na sve ljude svijeta ili Europe, ali mislim na svoje ulice i nek svako misli na svoje ulice i nema problema.
Nadam se da će Hrvati shvatit što su Britanci shvatili i da prestanete dopuštati medijima da vam toče misli u kojima vi čekate novac iz nekih fondova i živite u nekoj nadi, pa rekao sam već; nitko nam neće pomoći kao što ćemo mi sami sebi pomoći!
I nitko nam ne pomaže, ljudi samo odlaze iz Hrvatske, Bosne, Srbije, Crne Gore itd.
I nitko nas neće cijeniti ako nam je prosperitet SAMO U EU.
GDP tj. BDP je rastao ovoj državi do 2008.
Mogli smo i bez EU!
Jer ako se moraš družit s nekim ili biti u nekom klubu da uspiješ
ONDA SI JADAN
JADAN SI KAO ČOVJEK
I JADAN SI KAO DRŽAVA
DRUŠTVO
PLEME
Za izlazak iz ovakve Unije
ZA ili NE
ZA IZLAZAK IZ EU - DA ili NE
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire