jeudi 8 janvier 2015

Odlazak u Austriju

Bok!

Planiram za cc 2 mjeseca odlazak u Austriju za stalno jer u ovoj drzavi nema prave buducnosti :flop: imam 16 godina i zavrsila sam prvo polugodiste 1. razreda srednje ekonomske skole.. Tamo planiram upisati medicinsku skolu i sada me zanima, koja skola je tamo dobra, koliko sati mjesecno se odradiva praksa i koliko su placene prakse.. Nemam iskustva bas s tim pa bih zamolila nekoga tko ima bilo kakvog iskustva da mi objasni malo to :D





Odlazak u Austriju

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire