Fesko ozenjeni, cekamo bebu.
Slicni karakteri, iste zanimacije, zdrava svakodnevna komunikacija.
Mogu reci da sam cijeli zivot sanjala ovakav odnos.
Ali..uvijek postoji Ali. Imamo problem s njegovim odnosom
prema financijama. Iz proslosti je vukao neke dugove,
i svaki put ih je rjesavao meni iza leda na nacin da uzme zajednicki novac bez da meni rece..ja bi saznala kada bi otvorila ladicu i posegnula
Za njima..svaki put je cekao zadnji tren da mi rece jer ga je bila uzasna sramota.
Majka mu je bila u financijskim problemima i dio novaca je posudio njoj.
Nekako smo sve pregrmili i rijesili to uz tonu komunikacije, u redu je imati dugove
Ali nije u redu na taj nacin ih rjesavati. Da bi nedavno napravio uzasnu gresku.
Majka ga opet optereti svojim financijskim problemima i on prokocka 15000 kn..
S ciljem da zaradi vise.. pocinju sumnje..da li je kockar?
Odem do njegove majke koja mi potvrdi da je njoj davao pare i da je imao
Dugove ( podstanarstvo sa malom placom). Mislim ok, dogodilo se, napravio
je
sranje jer je osjetljiv na majku, inace je predobar covjek i prelazimo preko svega
opet..s mislju dogada se..
Jucer otvaram ladicu, nema 2000 kn, posudio prijatelju?
:(
Ja stvarno neznam kako da se postavim vise..
Kako da shvati da to sto radi je strasno.
Nije bilo drame, opet smo mirno razgovarali, unistava povjerenje
koje je esencijalno..ja sam emotivno na dnu..nemogu vjerovat da nas
na ovaj retardirani nacin unistava..
Sto ciniti, kako dalje?
Slicni karakteri, iste zanimacije, zdrava svakodnevna komunikacija.
Mogu reci da sam cijeli zivot sanjala ovakav odnos.
Ali..uvijek postoji Ali. Imamo problem s njegovim odnosom
prema financijama. Iz proslosti je vukao neke dugove,
i svaki put ih je rjesavao meni iza leda na nacin da uzme zajednicki novac bez da meni rece..ja bi saznala kada bi otvorila ladicu i posegnula
Za njima..svaki put je cekao zadnji tren da mi rece jer ga je bila uzasna sramota.
Majka mu je bila u financijskim problemima i dio novaca je posudio njoj.
Nekako smo sve pregrmili i rijesili to uz tonu komunikacije, u redu je imati dugove
Ali nije u redu na taj nacin ih rjesavati. Da bi nedavno napravio uzasnu gresku.
Majka ga opet optereti svojim financijskim problemima i on prokocka 15000 kn..
S ciljem da zaradi vise.. pocinju sumnje..da li je kockar?
Odem do njegove majke koja mi potvrdi da je njoj davao pare i da je imao
Dugove ( podstanarstvo sa malom placom). Mislim ok, dogodilo se, napravio
je
sranje jer je osjetljiv na majku, inace je predobar covjek i prelazimo preko svega
opet..s mislju dogada se..
Jucer otvaram ladicu, nema 2000 kn, posudio prijatelju?
:(
Ja stvarno neznam kako da se postavim vise..
Kako da shvati da to sto radi je strasno.
Nije bilo drame, opet smo mirno razgovarali, unistava povjerenje
koje je esencijalno..ja sam emotivno na dnu..nemogu vjerovat da nas
na ovaj retardirani nacin unistava..
Sto ciniti, kako dalje?
Financije
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire