vendredi 9 janvier 2015

Držati

Primjetio sam da kandidat Kolinda često koristi tu riječ kada izražava svoj stav o nečemu.

Naprimjer ,

ja držim da to nije u redu , ili ,

držim da bi se to trebalo drukčije napraviti.

Uz to kada izgovara riječ držim, naglasak je na slovu Ž.



Molim vas komentar na tu riječ ,zar se ona ne bi trebala koristiti

u kontekstu držanja nečega ?

Od kada se mišljenje i stavovi izražavaju kroz riječ držim , da li je ok po pravopisu ?





Držati

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire