Ispricavam se ako sam promasila temu, ali nemam pojma kud bi ovo smjestila. Dakle, kako vi cuvate svoje fotografije? Ja vec nekih 15 godina (otkako su se pojavile te digitalne fotke) nisam razvila ni jednu sliku nego su mi sve razbacane po laptopu. Glupo mi je da ih sad pocnem razvijati jer ih ima previse. A ovako se bojim da cu ih izgubiti ako se nesto desi s laptopom. Kako vi to rijesavate? Gdje cuvate svoje slike?
Čuvanje digitalnih fotografija
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire