Nakon što mi je bosch pumpa procurila i napravljena je reparacija iste, namještena je nazad na auto i sada auto više ne pali kao prije. Naime prije reparacije je palio na prvi zub, nakon reparacije pali tek na 4 ili 5 zub. Grijači nisu problem jer su bili svi izgorili i sada su stavljena sva 4 nova BERU grijača (pregledao autoelektričar).
Da li je problem u kompresiji, bosch pumpa nije dobro reparirana ili nije dobro postavljena na mjesto gdje je prvotno bila? Odnosno odstupa za koji stupanj od točnog mjesta na kojem treba biti?
Što bi moglo biti?
Da li je problem u kompresiji, bosch pumpa nije dobro reparirana ili nije dobro postavljena na mjesto gdje je prvotno bila? Odnosno odstupa za koji stupanj od točnog mjesta na kojem treba biti?
Što bi moglo biti?
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire