Zanima me plaća za vozača C kategorije u HR u gradskom i međugradskom prometu.
Ukratko nemam posla, sponzor (stari) bi mi platio vozačku C kat. + 6 mj. školu za vozača. Sve informacije dobro došle
Ukratko nemam posla, sponzor (stari) bi mi platio vozačku C kat. + 6 mj. školu za vozača. Sve informacije dobro došle
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire