Affichage des articles dont le libellé est Pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol aka Slovenke. Afficher tous les articles
Affichage des articles dont le libellé est Pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol aka Slovenke. Afficher tous les articles

samedi 7 février 2015

Pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol aka Slovenke

Primjecujemo da postoji neki antagonizam izmedju RH i RS SLO jer su se carevi igrali rata i ne mogu pronaci rjesenje. No ja nemam nista protiv Zlovenaca (iako su oni vecinski Srbi). Recimo trenutno navijam za Tinu Maze. A zaljubljen sam (maloljetnicki) u njihovu bivsu ministricu pravosudja.

Dragi moji MK-ovci (osim HB i Kvvarka oni su sivi) ...sto kazete o slovencima ampak o slovenkama



edita:

nasao sam kako se zove..katarina kresalabise ampak zamah levom rukom moj ocka ima konjca dva..poet tvoj nov slovencem venec vije..stane dolanc arkan ..magistrale ..julija primicov:eek:





Pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol aka Slovenke