Kolinda je novi predsjenik:)
e pa onda da vidimo jel nam taj NATO donosi sreću..
a znate zašto će biti predsjenica, jer je spremna otići na kavu sa herojom.
na kavu sa Stipom možemo otići ali sa herojem samo buduća predsjednica.
iako je underdog kladim se na Kolinda.
pa da vidimo:)
e pa onda da vidimo jel nam taj NATO donosi sreću..
a znate zašto će biti predsjenica, jer je spremna otići na kavu sa herojom.
na kavu sa Stipom možemo otići ali sa herojem samo buduća predsjednica.
iako je underdog kladim se na Kolinda.
pa da vidimo:)
Odluka je pala:)