Bok, ljudovi!
Prodavao bih nekretninu, ali preko agencije. I tako, jucer mi se javila agentica i kaze zena da bih morao potpisat nekakav ugovor (kako mi je ona objasnila jednostavnim jezikom, kao neki pravni dokaz iliti ga punomoc, da me ona zastupa u prodaji nekretnine na trzistu).
Obzirom da se uopce ne razmin u te stvari :ne zna:, a radi se o velikoj vrijednosti nekretnine, ne bih htio nista potpisivat ako mi nije u potpunosti jasno o cemu se radi! Jer kad jednom potpisem.... Pa ako neko ima iskustva po tom pitanju ili ako zna kako to funkcionira, PLS... TNX!
Prodavao bih nekretninu, ali preko agencije. I tako, jucer mi se javila agentica i kaze zena da bih morao potpisat nekakav ugovor (kako mi je ona objasnila jednostavnim jezikom, kao neki pravni dokaz iliti ga punomoc, da me ona zastupa u prodaji nekretnine na trzistu).
Obzirom da se uopce ne razmin u te stvari :ne zna:, a radi se o velikoj vrijednosti nekretnine, ne bih htio nista potpisivat ako mi nije u potpunosti jasno o cemu se radi! Jer kad jednom potpisem.... Pa ako neko ima iskustva po tom pitanju ili ako zna kako to funkcionira, PLS... TNX!
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire