mercredi 26 février 2014

Potpis ugovora o zastupljanju agentu za nekretnine

Bok, ljudovi!



Prodavao bih nekretninu, ali preko agencije. I tako, jucer mi se javila agentica i kaze zena da bih morao potpisat nekakav ugovor (kako mi je ona objasnila jednostavnim jezikom, kao neki pravni dokaz iliti ga punomoc, da me ona zastupa u prodaji nekretnine na trzistu).

Obzirom da se uopce ne razmin u te stvari :ne zna:, a radi se o velikoj vrijednosti nekretnine, ne bih htio nista potpisivat ako mi nije u potpunosti jasno o cemu se radi! Jer kad jednom potpisem.... Pa ako neko ima iskustva po tom pitanju ili ako zna kako to funkcionira, PLS... TNX!




Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire