Trazim nekoga ako moze da mi pomogne savjetom jer guglajuci po internetu i sta sve tamo stoji umrla sam od straha.Ovako meni ima vec duze vrijeme otekne kljucna kost na samoj clavikuli desne ruke.Malo zna da boli pogotovo poslje jakog treninga jer treniram tenis.Sada imam osjecaj da se upalilo jer kao da zari.Moram da napomenem da imam problema sa stitnjacom jer ja sam Hashimoto tireoditis...cccc...Hvala:504:
Aucun commentaire:
Enregistrer un commentaire